KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14488179
nr 1448 8179
Blandteknik
Kina, resande sällskap. Blandteknik, bildmått: 29x40, yttermått inklusive ram: 44x55 cm. Ej signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:03:36
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)